Budda

Wydarzenia


Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach w naszym dziale wydarzeń, zapisz się do naszej grupy dyskusyjnej Google.
Jeśli nie wiesz jak lub może nie chcesz zakładać konta na grupach Google - napisz do nas na lublin@buddyzm.pl, dodamy Cię do newslettera własnoręcznie :)
Na dole każdej wiadomości od nas będzie informacja w jaki sposób się wypisać, jeśli stracisz zainteresowanie.

Wykłady Igala Hoffmana w Lublinie 08-09.12


Serdecznie zapraszamy na wykłady nauczyciela buddyzmu Diamentowej Drogi Igala Hoffmana:

Wykład "Buddyzm na zachodzie - wprowadzenie do Buddyzmu Diamentowej Drogi" odbędzie się 8.12(piątek) o godzinie 18:30 w Sali Prób nr 3 w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12.

Wstęp wolny.

Drugi wykład "Droga identyfikacji - rola nauczyciela w Buddyzmie Diamentowej Drogi" odbędzie się 9.12(sobota) o godzinie 18:30 w Buddyjskim Ośrodku Medytacyjnym przy ul. Głowackiego 16/6.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie się dorzucić do kosztów organizacyjnych. Składka wynosi 10 złotych.

Igal Hoffman przyjął buddyjskie schronienie w 1998 roku i jest uczniem Lamy Ole Nydahla. Jako jeden z pierwszych zajął się rozwojem buddyzmu Diamentowej Drogi w Izraelu. Jest m.in. tłumaczem książek Lamy Ole Nydahla i medytacji na język hebrajski. Od 2012 roku naucza podstaw buddyzmu Diamentowej Drogi. Obecnie mieszka wraz z żoną i córką w Krakowie.
drzwi
Projekt „Start”
Jeśli przed pierwszym przyjściem na medytację chcielibyście dowiedzieć się czegoś o buddyzmie, czy medytacji którą praktykujemy w ośrodku, zapraszamy w piątek o 18:30. Możliwy jest też kontakt telefoniczny lub emailowy, by umówić się indywidualnie na wybrany dzień.
16Karmapa
Medytacje XVI Karmapy

Medytacja XVI Karmapy prowadzona jest sześć razy w tygodniu:
Od poniedziałku do piątku o godz. 19:15, w niedziele o 16:15